top of page

Przystanek Inspiracja

Salon kuchni Wrocław

nasze realizacje

Nordica biała
klasyka
z nowoczesną elegancją

Prestiż, Elegancja & Klasyka

Białe klasyczne fronty z nowoczesnymi dodatkami w postaci uchwytów oraz sprzętów do zabudowy.

minimalizm     z nutką przytulności

Biel & Drewno

Prostota i nowoczesność białych matowych frontów Mirabelle przełamana przytulnym i ciepłym w odcieniu klasycznym dębem z kontynuacją usłojenia

mirabelle 2 z dębem naturalnym
IMG_0489p.jpg
nieszablonowo 
w kamienicy

Klasyka 

Prosta forma mebli miała być w kontraście do klasycznych , dekorowanych sztukateriami wnętrz mieszkania w kamienicy .Tu liczył się kolor : granat, mięta  i złote dodatki. 

prostota
i funkcjonalność

Detal &  design

Prosta forma gładkich matowych szarych frontów RASO w zestawieniu ze strukturą naturalnego drewna  Dąb nebraska nadają przytulności  a przy tym charakteru całemu wnętrzu.

IMG_3611.JPG
IMG_2365Pnet.jpg
vintage     
w kamienicy

cegła, szarość i drewno

prosta forma mebli wtapiająca się kolorem w otoczenie surowych ścian kamienicy

światło zatopione        w bieli

jasno

Nie tylko funkcjonalność, kolor  i design liczy się w kuchni. Bardzo ważne jest dopasowanie odpowiedniego oświetlenia.

IMG_0518.JPG
IMG_7280.JPG
to nie musi być nudne

Black & White

Biały i czarny zawsze sie obroni ...

współpraca

logo (1)atlas.png

współpracujemy z             ATLAS KUCHNIE

atlas-kuchnie.com.pl

nasz zespół

Projects
project_2
Project_3
Project_4
Project_5
Project_6
Project_7
Project_1
kontakt
user_226336_73575e_huge.jpg

Dagmara Dragun

 • Grey LinkedIn Icon

projektantka , właściciel

przystanekinspiracja@gmail.com 

tel. 665 24 34 02

IMG_9375_edited.jpg

Jerzy

Kołtuński 

 • Grey LinkedIn Icon

specjalista do spraw istotnych...

tel. 665 24 34 03

Project_8

Kuchnia to serce domu. To w tym miejscu spotykamy się, by wspólnie przyrządzić posiłki i cieszyć się własnym towarzystwem. Dlatego tak ważną rolę odgrywa odpowiednia aranżacja kuchni. To pomieszczenie musi być nie tylko funkcjonalne, lecz także dopasowane do właścicieli. Tylko wtedy kuchnia będzie przestrzenią tętniącą życiem. Jako doświadczeni projektanci doskonale wiemy, co zrobić, by Twoja kuchnia była szyta na miarę. Opowiedz nam o swoich marzeniach, a my je zrealizujemy!

To Ty określasz, jak ma wyglądać kuchnia

Pracę nad projektami rozpoczynamy od poznania naszych klientów. Chcemy, by Twoja przestrzeń była maksymalnie dopasowana do Twoich potrzeb. Dlatego już na samym początku poznajemy Twoje wymagania. W trakcie rozmowy ustalamy, czy będzie to przestronny salon kuchni Wrocław, czy może kuchnia w zabudowie. Pod uwagę bierzemy wszystkie czynniki:

 • styl, w jakim ma być zaprojektowana przestrzeń,

 • to, czy często gotujesz i potrzebujesz dużo przestrzeni roboczej,

 • kolorystykę,

 • konieczność wykonania większych remontów (np. wyburzanie ścianek lub prace z instalacją elektryczną).

Przestrzeń to nasz przyjaciel

Projekt kuchni Wrocław powstaje po zapoznaniu się z przestrzenią. Nie ma przy tym znaczenia, czy jest to duża kuchnia w domu, wysoka kuchnia w kamienicy, czy małe pomieszczenie w bloku. Za każdym razem jesteśmy w stanie wykorzystać metraż i rozmieszczenie ścian tak, by powstała aranżacja oryginalna. Dostrzegamy i wykorzystujemy potencjał każdego miejsca, co potwierdzają nasze dotychczasowe realizacje.

Kochamy zabawy formą i stosujemy funkcjonalne rozwiązania. Co więcej, projektujemy meble na wymiar Wrocław (współpracujemy z renomowanym producentem mebli kuchennych Atlas Kuchnie Wrocław. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć od podstaw przestronne studio kuchenne lub małą zabudowę kuchenną.

Dobór odpowiednich sprzętów AGD

Kluczową rolę podczas aranżacji kuchni Wrocław odgrywa dobór odpowiedniego sprzętu AGD. Jako specjaliści doskonale znamy zasady związane z prawidłowym rozmieszczeniem urządzeń. Projektujemy kuchnie z urządzeniami zarówno wolnostojącymi, jak i do zabudowy. Aby dopasować przestrzeń do użytkowników, dokładnie omawiamy, jakie urządzenia mają się znaleźć w kuchni. Dotyczy np. wielkości i pojemności lodówki. Co więcej, każda przestrzeń podzielona jest na funkcjonalne strefy robocze. Co znajdziesz w naszych projektach?

 • Część przeznaczoną na przechowywanie naczyń, garnków, mniejszych artykułów gospodarstwa domowego. W tym wypadku proponujemy szafki głębokie, wysuwane szuflady ze specjalnymi organizerami i systemami ułatwiającymi wyciąganie przedmiotów nawet z najbardziej odległych miejsc.

 • Strefę magazynowania zapasów. W tym miejscu znajdują się lodówka i zamrażarka o odpowiedniej pojemności. Dla nas ważny jest każdy szczegół, dlatego określamy, w jakim kierunku powinny otwierać się drzwi, aby było wygodnie.

 • Obszar zmywania i magazynowania śmieci. To kolejna przestrzeń robocza pozwalająca na funkcjonowanie kuchni. W zależności od Twoich preferencji zaprojektujemy miejsce ze zmywarką lub zlewem, jednocześnie zostawiając wygodną w użyciu przestrzeń na kosze na śmieci.

 • Strefę gotowania. Wybieramy odpowiednie kuchenki i piekarniki, które współgrają z całym wyposażeniem kuchni.

 • Część przeznaczoną na przygotowanie posiłków. Funkcjonalnie planujemy blaty tak, by każdy mógł zająć się przygotowaniem posiłków.

Diabeł tkwi w szczegółach

Ta zasada przyświeca nam przy każdym projekcie. Nasze kuchnie na wymiar Wrocław są dopracowane tak, by wszystko tworzyło spójną całość. Jesteśmy w stanie zaprojektować kuchnię w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, rustykalnym, czy retro. Bawimy się detalami, dobieramy lampy, łączymy stosowane odcienie z intensywnymi kolorami. Nie boimy się kontrastów i nieszablonowych rozwiązań. Proponujemy ciekawe płytki, uchwyty do szafek, oryginalną lampę. Chcemy, by Twój salon kuchni Wrocław był przestrzenią zapierającą dech w piersiach.

Planujesz remont kuchni? A może zostałeś szczęśliwym właścicielem własnego M4? Pomożemy Ci urządzić kuchnię Twoich marzeń. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opowiesz, jak według Ciebie wygląda idealna przestrzeń kuchenna. Resztę zostaw nam i czekaj, aż powstanie nieszablonowy projekt aranżacji kuchni.

Leaf Pattern Design
kontakt

PRZYSTANEK INSPIRACJA, ATLAS KUCHNIE 

ul. HALLERA 184/3 53-203 Wrocław 

Email: przystanekinspiracja@gmail.com | Tel: 665 24 34 02, 665 24 34 03

 • Facebook
 • Instagram
bottom of page