top of page

Przystanek Inspiracja

Projekt kuchni Wrocław
 

nasze realizacje

Nordica biała
klasyka
z nowoczesną elegancją

Prestiż, Elegancja & Klasyka

Białe klasyczne fronty z nowoczesnymi dodatkami w postaci uchwytów oraz sprzętów do zabudowy.

minimalizm     z nutką przytulności

Biel & Drewno

Prostota i nowoczesność białych matowych frontów Mirabelle przełamana przytulnym i ciepłym w odcieniu klasycznym dębem z kontynuacją usłojenia

mirabelle 2 z dębem naturalnym
IMG_0489p.jpg
nieszablonowo 
w kamienicy

Klasyka 

Prosta forma mebli miała być w kontraście do klasycznych , dekorowanych sztukateriami wnętrz mieszkania w kamienicy .Tu liczył się kolor : granat, mięta  i złote dodatki. 

prostota
i funkcjonalność

Detal &  design

Prosta forma gładkich matowych szarych frontów RASO w zestawieniu ze strukturą naturalnego drewna  Dąb nebraska nadają przytulności  a przy tym charakteru całemu wnętrzu.

IMG_3611.JPG
IMG_2365Pnet.jpg
vintage     
w kamienicy

cegła, szarość i drewno

prosta forma mebli wtapiająca się kolorem w otoczenie surowych ścian kamienicy

światło zatopione        w bieli

jasno

Nie tylko funkcjonalność, kolor  i design liczy się w kuchni. Bardzo ważne jest dopasowanie odpowiedniego oświetlenia.

IMG_0518.JPG
IMG_7280.JPG
to nie musi być nudne

Black & White

Biały i czarny zawsze sie obroni ...

współpraca

logo (1)atlas.png

współpracujemy z             ATLAS KUCHNIE

atlas-kuchnie.com.pl

nasz zespół

Projects
project_2
Project_3
Project_4
Project_5
Project_6
Project_7
Project_1
kontakt
user_226336_73575e_huge.jpg

Dagmara Dragun

  • Grey LinkedIn Icon

projektantka , właściciel

przystanekinspiracja@gmail.com 

tel. 665 24 34 02

IMG_9375_edited.jpg

Jerzy

Kołtuński 

  • Grey LinkedIn Icon

specjalista do spraw istotnych...

tel. 665 24 34 03

Project_8

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami. Są to projekty kuchni Wrocław zrealizowane w domach i mieszkaniach naszych klientów. Każdy z nich jest unikatowy tak jak osoby, z którymi współpracowaliśmy. Są to kuchnie zarówno o małej, jak i dużej powierzchni.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Aranżacja kuchni to zadanie kompleksowe. Nie chodzi tylko o wybór koloru, czy frontów mebli. Pracę nad projektami rozpoczynamy od dwóch ważnych kwestii. Są to: rozmowa z klientem pozwalają poznać wymagania i preferencje oraz zapoznanie się z przestrzenią (np. wykonanie bardzo dokładnych pomiarów). Po zebraniu najważniejszych informacji możemy rozpocząć projekt kuchni Wrocław.

Zajmujemy się zarówno przestrzeniami w nowych zabudowach, jak i mieszkaniach wymagających gruntownego remontu. Niektóre projekty mogą wymagać przearanżowania ścianek tak, by uzyskać bardziej funkcjonalne pomieszczenia. Zawsze przygotowujemy indywidualną wycenę. W trakcie pracy przesyłamy klientom wizualizację kuchni Wrocław. Dzięki temu mogą ocenić, czy dany pomysł spełnia ich marzenia o idealnej przestrzeni.

Meble na wymiar

Projektowanie mebli kuchennych Wrocław to jedna z naszych usług. To dzięki odpowiednim rozwiązaniom nawet mała kuchnia pomieści cały potrzebny sprzęt, stając się funkcjonalnym miejscem. W swojej pracy cały czas sięgamy po nowoczesne technologie, np. organizery i systemy do szuflad i szafek. Nasze meble na wymiar Wrocław są dopracowane nawet w najmniejszych szczegółach, dlatego wyróżniają się ponadprzeciętną wygodą podczas codziennego użytkowania.

Współpracujemy również ze specjalistami, którzy od wielu lat zajmują się wykonywaniem mebli na wymiar. Atlas Kuchnie Wrocław przenosi nasze wizualizacje do realnego świata, tworząc trwałe i solidne meble.

Dopasowujemy projekt do Ciebie

Projektowanie kuchni Wrocław to przede wszystkim dbałość o estetykę. Naszym celem jest stworzenie kuchni, która idealnie podkreśla Twoją osobowość. Dlatego nie boimy się eksperymentów. Sięgamy zarówno po klasyczne rozwiązania, jak i nowoczesną estetykę. Łączymy faktury, kolory, elementy dekoracyjne, np. sztukaterie z prostymi formami. Zwracamy dużą uwagę na oświetlenie, które wydobywa z przestrzeni to, co najlepsze, jednocześnie podnosząc funkcjonalność miejsca.

Skupiamy się również na gamie kolorystycznej całości. Zgodnie z życzeniem klientów wykorzystujemy barwy stonowane lub bardziej intensywne. Chętnie łączymy kolory, czasem w sposób niekonwencjonalny. Uwielbiamy rozwiązania, które od razu zwracają uwagę. Przykładem mogą być lustrzane fronty w jednym z projektów. Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy elegancki salon kuchni Wrocław lub małą zabudowę kuchni w bloku.

Szukasz projektantów, którzy doskonale rozumieją Twoje potrzeby? Jesteś w dobrym miejscu. Przystanek Inspiracja to przestrzeń, która powstała z umiłowania piękna i funkcjonalności. Te dwa elementy płynnie się ze sobą łączą, dzięki czemu powstają kuchnie na wymiar Wrocław. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Ju nie możemy się doczekać nowych wyzwań!

Leaf Pattern Design
kontakt

PRZYSTANEK INSPIRACJA, ATLAS KUCHNIE 

ul. HALLERA 184/3 53-203 Wrocław 

Email: przystanekinspiracja@gmail.com | Tel: 665 24 34 02, 665 24 34 03

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page