top of page

Przystanek Inspiracja

Szafy na wymiar Wrocław i okolice

nasze realizacje

Nordica biała
klasyka
z nowoczesną elegancją

Prestiż, Elegancja & Klasyka

Białe klasyczne fronty z nowoczesnymi dodatkami w postaci uchwytów oraz sprzętów do zabudowy.

minimalizm     z nutką przytulności

Biel & Drewno

Prostota i nowoczesność białych matowych frontów Mirabelle przełamana przytulnym i ciepłym w odcieniu klasycznym dębem z kontynuacją usłojenia

mirabelle 2 z dębem naturalnym
IMG_0489p.jpg
nieszablonowo 
w kamienicy

Klasyka 

Prosta forma mebli miała być w kontraście do klasycznych , dekorowanych sztukateriami wnętrz mieszkania w kamienicy .Tu liczył się kolor : granat, mięta  i złote dodatki. 

prostota
i funkcjonalność

Detal &  design

Prosta forma gładkich matowych szarych frontów RASO w zestawieniu ze strukturą naturalnego drewna  Dąb nebraska nadają przytulności  a przy tym charakteru całemu wnętrzu.

IMG_3611.JPG
IMG_2365Pnet.jpg
vintage     
w kamienicy

cegła, szarość i drewno

prosta forma mebli wtapiająca się kolorem w otoczenie surowych ścian kamienicy

światło zatopione        w bieli

jasno

Nie tylko funkcjonalność, kolor  i design liczy się w kuchni. Bardzo ważne jest dopasowanie odpowiedniego oświetlenia.

IMG_0518.JPG
IMG_7280.JPG
to nie musi być nudne

Black & White

Biały i czarny zawsze sie obroni ...

współpraca

logo (1)atlas.png

współpracujemy z             ATLAS KUCHNIE

atlas-kuchnie.com.pl

nasz zespół

Projects
project_2
Project_3
Project_4
Project_5
Project_6
Project_7
Project_1
kontakt
user_226336_73575e_huge.jpg

Dagmara Dragun

  • Grey LinkedIn Icon

projektantka , właściciel

przystanekinspiracja@gmail.com 

tel. 665 24 34 02

IMG_9375_edited.jpg

Jerzy

Kołtuński 

  • Grey LinkedIn Icon

specjalista do spraw istotnych...

tel. 665 24 34 03

Project_8

Szafy na wymiar Wrocław to kolejna propozycja dla osób, które cenią nietuzinkowe wnętrza. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni wygodnej w użytkowaniu, która ułatwi codzienne funkcjonowanie nawet w małych mieszkaniach i domach. Odpowiednio zaprojektowane szafy pozwalają przechowywać ubrania, budy, a nawet sprzęty AGD. Aby cieszyć się najlepszymi rozwiązaniami, konieczne są meble na wymiar Wrocław.

Szafy wnękowe

Jednym z ciekawszych rozwiązań, jakie możemy zaproponować naszym klientom, są szafy wnękowe Wrocław. To zabudowa tworzona na wymiar. Jej kluczową cechą jest maksymalne dopasowanie do konkretnej przestrzeni, nie ma zatem możliwości powielania projektów, które nie będą pasować do pomieszczeń.

Oferujemy wysokiej klasy szafy na zamówienie Wrocław zaprojektowane z uwzględnieniem każdego aspektu. Zanim powstanie projekt wykonujemy dokładne pomiary oraz rozmawiamy z klientem. Wspólnie ustalamy, jaki rodzaj szafek i półek będzie potrzebny. W projektach wykorzystujemy nowoczesne systemy pozwalające na jeszcze łatwiejsze przechowywanie rzeczy przy maksymalnych wykorzystaniu przestrzeni. Na tym etapie pracy odgrywamy rolę doradców, podpowiadając, które rozwiązanie będzie najlepsze. Szafy wnękowe mogą być częścią kuchni, garderoby, czy wyposażenia sypialni.

Zalety szaf wnękowych

Jedną z najważniejszych zalet szaf wnękowych jest możliwość jak najlepszego wykorzystania przestrzeni, co nie jest możliwe przy meblach kupowanych w salonach. Dzięki temu łatwiej zagospodarować pomieszczenia zwłaszcza w małych mieszkaniach. Wnęki można bardzo łatwo wykorzystać szczególnie w przypadku pomieszczeń ze skosami.

Co więcej, Przystanek Inspiracja to miejsce, w którym realizujemy zlecenia idealnie dopasowane do stylu, jaki preferuje klient. Dajemy upust swojej fantazji, tworzymy nietuzinkowe połączenia, bawimy się fakturami i kolorami. Dzięki temu za każdym razem powstają nietuzinkowe projekty spełniające wszystkie wymagania przyszłych użytkowników.

Szafy do zabudowy do każdej przestrzeni

Szafy do zabudowy Wrocław wykonywane na wymiar to meble, których nie można przestawić, ponieważ są mocowane do ścian i sufitów. Podobnie jak modele wnękowe, także w tym przypadku chodzi o jak najlepsze zagospodarowanie przestrzeni.

Kluczową rolę w przypadku mebli na wymiar jest wykorzystanie najlepszych materiałów. Chcemy, aby nasi klienci mogli przez wiele lat używać zamówione meble, dlatego oferujemy sprawdzone rozwiązania. Współpracujemy z doświadczonymi podwykonawcami. Atlas Kuchnie Wrocław korzysta z wysokiej klasy surowców, które nawet przy wysokiej eksploatacji po wielu latach użytkowania świetnie się prezentują.

Wszystkie szafy na zamówienia Wrocław są projektami indywidualnymi, dlatego przy każdym projekcie podajemy dokładną wycenę. Szafy na zamówienie Wrocław to tylko jedna z wielu naszych propozycji. Naszą specjalizacją są funkcjonalne zabudowy kuchenne. Oferujemy zindywidualizowany projekt kuchni Wrocław z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Są to wygodne kuchnie na wymiar Wrocław idealnie dostosowane do każdej przestrzeni, niezależnie od tego, czy są to małe, czy duże pomieszczenia.

Leaf Pattern Design
kontakt

PRZYSTANEK INSPIRACJA, ATLAS KUCHNIE 

ul. HALLERA 184/3 53-203 Wrocław 

Email: przystanekinspiracja@gmail.com | Tel: 665 24 34 02, 665 24 34 03

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page